Stardollowa Szafiarka

niedziela, 6 marca 2011

3 kolekcja LE.


Autor: madzia1906 o 12:11
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Dawny stardoll., LE.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Fajna :D

9 marca 2011 10:45

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

bloga odwiedziło



Obserwatorzy bloga



Polecane blogi:

  • * Moje modowe poczynania . ~ Carina1997 - Onet.pl Blog
    10. Metamorfoza Emilia_kiss - 1. Twarz Fajnie.Podoba mi się makijaż i twarz doll. Denerwująca jest dla mnie jedynie fryzura za którą nie przepadam i brwi. KOCHAM TEN KOLOR WŁOSÓW! Są...
    14 lat temu
  • Ciasteczka Tynki
    Tak, to ja! I tak, żyję! :D - Tylko bardzo się w moim życiu pozmieniało. Nie jestem w ciąży, nie złamałam ręki, ani nie zerwał ze mną chłopak. Po prostu pewne rzeczy przestały mi się p...
    11 lat temu
  • Żurnal
    Zapowiedź numeru 1/2012 - Witajcie. :) Oto zapowiedź najnowszego numeru, który pojawi się w sierpniu. :) Podoba się Wam? :D
    13 lat temu


Patroni medialni

Patroni medialni


Archiwum bloga

  • ►  2012 (10)
    • ►  listopada (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (2)
  • ▼  2011 (153)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (9)
    • ►  września (17)
    • ►  sierpnia (14)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (11)
    • ►  maja (9)
    • ►  kwietnia (14)
    • ▼  marca (20)
      • Metamorfoza oleczka11sky
      • Zapowiedź kwietniowych Hot Buys
      • Spojlery kosmetyków.
      • Metamorfoza wiki 912.
      • Metamorfoza Alutka.9
      • SPRZEDAM!
      • Zmiany przycisków sterujących w 'przyjacielach'
      • Nowy wzór w stardisign.
      • Spring Surprises
      • Wszystkiego najlepszego! :D
      • Konkurs na Dzień Kobiet.
      • LE już jest!
      • Nasz nagłówek
      • Witajcie kochani!
      • 3 kolekcja LE.
      • Parę ubrań z pierwszej kolekcji LE.
      • Zapowiedzi starych DKNY?
      • Moje prace graficzne...
      • LE nadchodzi!
      • Nowy sklep na stardoll! Windows of the world- Brasil
    • ►  lutego (24)
    • ►  stycznia (21)
  • ►  2010 (47)
    • ►  grudnia (22)
    • ►  listopada (25)

Etykiety

ANTIDOTE Admini Dawny stardoll. Dla czytelników Informacje. Konkursy LE. Metamorfozy. Stylizacje. grafika makijaże must have ubrania wyprzedaże i promocje
Powered By Blogger

Czytane najczęściej :)

Stardollowa Szafiarka ©. Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.